Aké služby ponúkame?

Túžite sa cítiť lepšie? Pomôžeme vám postarať sa o svoju dušu. Prezrite si služby, ktoré ponúkame.

Odkladanie problémov ich prehlbuje a stupňuje naše vnútorné napätie. Negatívna emócia či trápenie vám môžu znemožňovať bežný život. Cítite, že potrebujete ísť hlbšie do svojho vnútra? Naše kolegyne psychologičky vám pri to rady pomôžu a budú vás na tejto ceste sprevádzať.

Zistili ste, že si s partnerom či partnerkou nerozumiete? Pýtate sa samých seba, či to vôbec má ďalej zmysel zotrvávať vo vzťahu? Ak chcete na vašom vzťahu pracovať a rozvíjať ho, môžete využiť túto našu službu.

Dejú sa vo vašej v rodine zmeny? Ovplyvňuje vás situácia alebo správanie niektorého člena v rodine? Chcete pomôcť a neviete ako? Ste rodičom a akosi prestávate svojmu dieťaťu rozumieť? Nachádzate sa v náročnom období? Prechádzate zmenou či vám do života prišiel nový partner/partnerka? Alebo sa len chcete poradiť či získať iný vhľad, či svoje dieťa vediete správne? Využite našu službu.

Hľadáte, čo vám chýba alebo sa chcete v živote posunúť? Neviete sa rozhodnúť, ktorým smerom sa vybrať? Alebo potrebujete nabrať motiváciu? Niektoré veci častokrát nevidíme iba kvôli tomu, že sa pozeráme inam. Pomôžeme vám pozrieť sa komplexne na vašu situáciu a riešenia sa objavia.

 

 

Chcete robiť to, čo milujte? Máte pocit, že vás práca nebaví? Vyhoreli ste? Túžite po kariérnej zmene? Neváhajte a využite konzultáciu, aby ste sa aj v práci cítili dobre a prinášala vám radosť.

Opakujú sa vám tie isté veci, ktoré vám bránia v progrese? Chcete radšej zmeniť niečo u seba ako u ostatných a tým dosiahnuť svoje ciele? Potrebujete poradiť od skúseného odborníka? Môžu vám pomôcť naše služby.

AKO PRACUJEME A ČO VÁS ČAKÁ?

Osloviť nás môžete e-mailom, telefonicky, správou cez Instagram alebo Messenger.
Aby sme vám mohli odporučiť odborníčku, je pre nás dôležité vedieť, čo vás trápi, s akým problémom prichádzate.
Ak to nedokážete definovať, ponúkame vám úvodné stretnutie, kde budeme hľadať tému, ktorá u vás najviac rezonuje.
Pošleme vám e-mail s dôležitými informáciami a po vašom odsúhlasení našich podmienok vás do 4 pracovných dní bude kontaktovať naša odborníčka, s ktorou si dohodnete termín stretnutia.

Vnímajte ako na vás konzultantka pôsobí, ako sa cítite.
Pokiaľ vás niečo vyrušuje alebo sa necítite dobre, otvorte túto tému na najbližšom stretnutí.