Aké služby ponúkame?

Túžite sa cítiť lepšie?

Pomôžeme vám postarať sa o svoju dušu. Prezrite si služby, ktoré ponúkame nižšie.

PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVO

Odkladanie problémov ich prehlbuje a stupňuje naše vnútorné napätie. Negatívna emócia či trápenie vám môžu znemožňovať bežný život. Cítite, že potrebujete ísť hlbšie do svojho vnútra? Naše kolegyne psychologičky vám pri to rady pomôžu a budú vás na tejto ceste sprevádzať.

PÁROVÉ A VZŤAHOVÉ PORADENSTVO

Zistili ste, že si s partnerom či partnerkou nerozumiete? Pýtate sa samých seba, či to vôbec má ďalej zmysel zotrvávať vo vzťahu? Ak chcete na vašom vzťahu pracovať a rozvíjať ho, môžete využiť túto našu službu.

RODINNÉ PORADENSTVO

Dejú sa vo vašej v rodine zmeny? Ovplyvňuje vás situácia alebo správanie niektorého člena v rodine? Chcete pomôcť a neviete ako? Využite našu službu.

ROZVOJOVÉ A MOTIVAČNÉ PORADENSTVO

Hľadáte, čo vám chýba alebo sa chcete v živote posunúť? Neviete sa rozhodnúť, ktorým smerom sa vybrať? Alebo potrebujete nabrať motiváciu?

VÝCHOVNÉ A RODIČOVSKÉ PORADENSTVO

Ste rodičom a akosi prestávate svojmu dieťaťu rozumieť? Nachádzate sa v náročnom období? Prechádzate zmenou či vám do života prišiel nový partner/partnerka? Alebo sa len chcete poradiť či získať iný vhľad, či svoje dieťa vediete správne?

KARIÉRNE PORADENSTVO

Chcete robiť to čo milujte? Vyhoreli ste? Túžite po kariérnej zmene? Neváhajte a využite konzultáciu, aby ste sa aj v práci cítili lepšie.

KOUČING A MENTORING

Opakujú sa vám tie isté veci, ktoré vám bránia v progrese? Chcete radšej zmeniť niečo u seba ako u ostatných a tým dosiahnuť svoje ciele? Potrebujete poradiť od skúseného odborníka? Môžu vám pomôcť naše služby.

Ako pracujeme a čo vás čaká?

Postup

Osloviť nás môžete e-mailom, telefonicky, správou cez Instagram alebo Messenger. Aby sme vám mohli odporučiť odborníčku, je pre nás dôležité vedieť, čo vás trápi, s akým problémom prichádzate. Ak to nedokážete definovať, ponúkame vám úvodné stretnutie, kde budeme hľadať tému, ktorá u vás najviac rezonuje. Pošleme vám e-mail s dôležitými informáciami a po vašom odsúhlasení našich podmienok vás do 4 pracovných dní bude kontaktovať naša odborníčka, s ktorou si dohodnete termín stretnutia. Vnímajte ako na vás konzultantka pôsobí, ako sa cítite. Pokiaľ vás niečo vyrušuje, alebo sa necítite dobre, otvorte túto tému na najbližšom stretnutí.

anastasiia-rozumna-bYJs-ykv2qs-unsplash