Zážitkový pobyt

"So sebou ma baví svet"

Jedinečný formát sebarozvojových aktivít v nádhernom prostredí Nízkych Tatier.

Starosti na chvíľu nechajte doma,
otvorte myseľ a dovoľte si priestor pre seba.

Počas našich stretnutí s klientami sme spoločne prišli k tomu, že sa častokrát nemajú kde reštartovať, nájsť si čas a miesto iba pre seba. 
Iba tak byť so sebou.
Preto prichádzame s ponukou zážitkového pobytu,
kde tento priestor pre vás vytvárame.
Sprevádzať vás budeme my dve – Andrea a Slávka. Pomôžeme vám reštartovať sa, pripomenúť si zabudnuté, aktivizovať sa, ale aj nájsť či skôr znovuobjaviť vaše vnútorné zdroje.

Nech sa páči, pozrite sa, čo pre vás máme 🙂

Andrea_Slavka

Čo sme pre vás pripravili a čo zažijete? 

21. - 23. jún 2024

Príchod na pobyt je 21. júna 2024 od 15:00 hod. Rozlúčime sa 23. júna 2024 na obed.

Aktivity

Cez sebarozvojové aktivity, ergoterapiu (terapia prácou), pobyt v prírode, skupinové aktivity, individuálny koučing alebo konzultáciu na tvoju tému, grilovačku, ale aj žúrik, vám ponúkame reštart, či pripomenutie si toho, kto ste a čo si želáte, po čom v živote túžite. A vykročiť na svoju cestu. Každý podľa toho ako to bude cítiť a potrebovať.

Strava

Čaká vás výborná domáca kuchyňa, o ktorú sa postará lektorka Andrea. Zapojiť sa do prípravy môžete aj vy. Celodenná strava (vždy plnú chladničku so samoobsluhou), pitný režim (vrátane alkoholických nápojov).

Ubytovanie

Budeme bývať v 4 a 5 posteľových izbách storočnej historickej chalupy. Patrí k tomu typická atmosféra a klíma historických obydlí (kúpeľňu a splachovacie WC by ste nečakali, ale je k dispozícii :-).

Lektorky

Sprevádzať vás budú Andrea Rovňáková (koučka) a Slavomíra Černáková (rozvojová a motivačná poradkyňa)

Prostredie

V bezpečnom, prijímajúcom a rešpektujúcom prostredí môžete otvorene hovoriť alebo byť ticho. Nezáleží na tom, čo robíte vo vašom pracovnom alebo súkromnom živote. Ponúkame vám možnosť byť sám sebou v skupine ľudí, ktorí chcú byť tiež sami sebou. Nesúdime, nehodnotíme.

Program

21.6.2024 od 14:00 hod. Príchod, ubytovanie, spoločná aktivita, večera, večerná aktivita 22.6.2024 Raňajky, spoločná aktivita, individuálne konzultácie a koučing, obed, prednáška, čas pre seba, prechádzka, večera 23.6.2024 Raňajky, spoločná aktivita, individuálne konzultácie a koučing (podľa potreby), rozlúčenie sa

Veľmi dôležité

Pripravili sme pobyt, ktorý bude iný ako ostatné. Pretože budete zapojený do všetkých, aj prípravných činností. Postaráte sa o seba aj o druhých, ktorých možno nebudete poznať. O sebe nemusíte hovoriť nič. Pravidlá však máme. Rešpekt. Bez obmedzovania osobnej slobody. Bez výsmechu. Bez komentovania. Bez závisti. Budete tam pre seba. Nie pre druhých.

230 €

Cena zahŕňa celodennú stravu (vždy plnú chladničku so samoobsluhou), pitný režim (vrátane alkoholických nápojov), spoločné aktivity, tvorivé dielne, skupinový koučing, individuálny koučing alebo konzultáciu (v trvaní 30 min.), sprevádzanie lektorkami


Pozrite si niekoľko fotografii z miesta, kde bude prebiehať náš zážitkový pobyt. Čarovné, však?


Želáme vám, nech vás so sebou baví svet. A radi vás na túto cestu naštartujeme.

Dnešný svet je o neustálom naháňaní sa, riešení náročných situácií, o strese….Poď si pripomenúť aké je to skvelé cítiť sa bezstarostne, radostne a vnímavo. Otvoriť si nové pohľady na svoje situácie v živote, získať nové priateľstvá a zažiť dobrodružstvo.
Je náročné nájsť si čas pre seba bez myšlienok na to, čo nás ešte niekde inde čaká. Pokiaľ si však čas seba doprajeme, budeme schopní dať ho skutočne a od srdca iným.