Rozvojové a motivačné poradenstvo

Hľadáte, čo vám chýba alebo sa chcete v živote posunúť? Neviete sa rozhodnúť, ktorým smerom sa vybrať? Alebo potrebujete nabrať motiváciu? Rozvojové a motivačné poradenstvo je služba pre vás.

Potrebujete si ujasniť, kde sa v živote nachádzate? Máte otázky, na ktoré dlhodobo hľadáte odpoveď a nedarí sa vám to? Vrie vo vás nejaká téma? Chcete sa podeliť o to, čo vás trápi a naštartovať sa na riešenie? Alebo len potrebujete radu od niekoho nezainteresovaného? 

Dajte to zo seba všetko von. Vypočujeme vás, porozprávame sa, budeme hľadať riešenia a rozvíjať váš potenciál.
Rozvojové a  motivačné poradenstvo – je jedna zo služieb, ktoré ponúkame. 

Ako to funguje? Veľmi jednoducho. V bezpečnom prostredí nám poviete čokoľvek, čo vás ťaží a my vás budeme pozorne, s úprimným záujmom počúvať a klásť vám otázky. Povedané zostane len medzi nami a vami rovnako ako pri našich iných službách. Spoločným skúmaním budeme nachádzať riešenia, ktoré vám umožnia vybrať sa želaným smerom a rozvíjať samého seba.

Môžeme sa stretnúť osobne (prejsť sa po meste, posedieť na kávičke…) alebo si urobte čajík v pohodlí domova a stretneme sa online (hovor alebo video-chat). Osobné či online stretnutie, podľa vašich preferencií, si môžete dohodnúť už teraz, stačí ak nám napíšete správu.

Ako pracujeme a čo vás čaká?

Osloviť nás môžete e-mailom, telefonicky, správou cez Instagram alebo Messenger.
Aby sme vám mohli odporučiť odborníčku, je pre nás dôležité vedieť, čo vás trápi, s akým problémom prichádzate.
Ak to nedokážete definovať, ponúkame vám úvodné stretnutie, kde budeme hľadať tému, ktorá u vás najviac rezonuje.
Pošleme vám e-mail s dôležitými informáciami a po vašom odsúhlasení našich podmienok vás do 4 pracovných dní bude kontaktovať naša odborníčka, s ktorou si dohodnete termín stretnutia.

Vnímajte ako na vás konzultantka pôsobí, ako sa cítite.
Pokiaľ vás niečo vyrušuje alebo sa necítite dobre, otvorte túto tému na najbližšom stretnutí.