Párové a vzťahové poradenstvo

Zistili ste, že si s partnerom či partnerkou nerozumiete? Pýtate sa samých seba, či to vôbec má ďalej zmysel zotrvávať vo vzťahu? Ak chcete na vašom vzťahu pracovať a rozvíjať ho, môžete využiť práve túto našu službu.

Párové a vzťahové poradenstvo

Necítite sa vo vašom vzťahu dobre? Zrazu vám niečo chýba a neviete prísť na to, čo to je? Neviete nájsť spoločnú reč, častejšie sa hádate, celkovo si nerozumiete. Máte pocit, že ste urobili všetko ale stále to medzi vami nefunguje? 

 Žijeme v sociálnom prostredí a vzťahy sú našou neoddeliteľnou súčasťou. Najviac pre nás znamenajú vzťahy s blízkymi osobami – partneri, deti, rodičia, súrodenci, priatelia, ale aj kolegovia. Starostlivosťou o naše vzťahy dokážeme zázraky. Stretnite sa s nami a my vám pomôžeme vytvoriť podmienky na to, aby ste mohli vaše vzťahy rozvíjať želateľným smerom.

Spoločnými stretnutiami v bezpečnom prostredí ponúkame priestor na to, aby ste mohli s vašimi blízkymi hľadať ako si vzájomne váš vzťah budovať a zlepšovať. Budeme vás s úprimným záujmom počúvať a klásť vám otázky. Diskrétne a dôverne. Povedané zostane len medzi nami a vami rovnako ako pri našich iných službách. 

Môžeme sa stretnúť osobne (prejsť sa po meste, posedieť na kávičke…) alebo si urobte čajík v pohodlí domova a stretneme sa online (hovor alebo video-chat). Osobné či online stretnutie, podľa vašich preferencií, si môžete dohodnúť už teraz, stačí ak nám napíšete správu.

Ako pracujeme a čo vás čaká?

Osloviť nás môžete e-mailom,  vyplnením formuláru, telefonicky, správou cez Instagram alebo Messenger.
Aby sme vám mohli odporučiť odborníčku, je pre nás dôležité vedieť, čo vás trápi, s akým problémom prichádzate.
Ak to nedokážete definovať, ponúkame vám úvodné stretnutie, kde budeme hľadať tému, ktorá u vás najviac rezonuje.
Pošleme vám e-mail s dôležitými informáciami a po vašom odsúhlasení našich podmienok vás do 4 pracovných dní bude kontaktovať naša odborníčka, s ktorou si dohodnete termín stretnutia.

Vnímajte ako na vás konzultantka pôsobí, ako sa cítite.
Pokiaľ vás niečo vyrušuje alebo sa necítite dobre, otvorte túto tému na najbližšom stretnutí.