Kariérne poradenstvo

Chcete robiť to čo milujte? Vyhoreli ste? Túžite po kariérnej zmene? Neváhajte a využite Kariérne poradenstvo.

Radosť z práce. Zažívate ju? Ten, kto prežíva autentickú radosť z práce sa do nej teší, cíti sa dobre v tom, čo robí. Chápe, že aj keď sa niečo nepríjemné stane alebo má zlý deň, to prejde a vyrieši sa. Je schopný kreatívne myslieť, má nápady. Svoju prácu vidí ako zmysluplnú. Ciele, ktoré si stanovuje sú splniteľné, motivujú ho k ďalším výkonom. Takýto človek, je správne naladený nielen čo sa týka samotnej náplne práce, ale aj kolegov či zamestnávateľa. Vždy hľadá riešenia, diskutujete. Podieľa sa na vytváraní zdravej pracovnej atmosféry. Cíti, že niečo dokázal a chce pokračovať v tejto ceste aj naďalej. Vie, v čom je dobrý a čo mu ide. Má odstup, vie vypnúť myseľ a tým aj telo. Vo voľnom čase sa venuje niečomu, čo nemá s prácou nič spoločné, vďaka čomu dokáže relaxovať. Na dlhej dovolenke sa dokáže odpojiť a načerpať nové sily. Našli ste sa v tomto opise? Alebo by ste sa v ňom radi našli v budúcnosti? 

Realizujete sa v práci? Darí sa vám dosahovať vaše ciele? Venujete sa tomu, čo vás baví a napĺňa? Alebo ste demotivovaný a túžite po zmene? Sú vaše potreby naplnené? Pokiaľ cítite, že vám niečo v práci chýba, rady vám to pomôžeme nájsť. Kariérne poradenstvo je jednou z našich služieb. Ponúkame sprevádzanie, keď ste vyhoreli, hľadáte novú pracovnú výzvu, nie ste spokojný v práci, chcete sa rozvíjať a vzdelávať alebo chcete úplne zmeniť svoje zameranie.

Ako pracujeme a čo vás čaká?

Osloviť nás môžete e-mailom,  vyplnením formuláru, telefonicky, správou cez Instagram alebo Messenger.
Aby sme vám mohli odporučiť odborníčku, je pre nás dôležité vedieť, čo vás trápi, s akým problémom prichádzate.
Ak to nedokážete definovať, ponúkame vám úvodné stretnutie, kde budeme hľadať tému, ktorá u vás najviac rezonuje.
Pošleme vám e-mail s dôležitými informáciami a po vašom odsúhlasení našich podmienok vás do 4 pracovných dní bude kontaktovať naša odborníčka, s ktorou si dohodnete termín stretnutia.

Vnímajte ako na vás konzultantka pôsobí, ako sa cítite.
Pokiaľ vás niečo vyrušuje alebo sa necítite dobre, otvorte túto tému na najbližšom stretnutí.