Rodinné poradenstvo

Dejú sa vo vašej v rodine zmeny? Ovplyvňuje vás situácia alebo správanie niektorého člena v rodine? Chcete pomôcť a neviete ako? Využite našu službu Rodinné poradenstvo.

Rodinné poradenstvo

Možno ste sa ocitli v situácii, keď ťažkosti jedného člena rodiny majú dopad na všetkých. Z rôznych dôvodov sa vám v rodine narušili vzťahy alebo sa niečo skomplikovalo pri výchove.

Do rodinného poradenstva je zapojená rodina. Podporujúco, empaticky, spoločne sa zapája do hľadania možných riešení na zlepšenie aktuálneho stavu. 
Ak sa nachádzate v novej fáze rodinného života (narodenie dieťaťa, odchod detí z domu), ktoré prinášajú výrazné zmeny alebo len chcete, aby vám bolo spolu ešte lepšie, využite ponuku nechať sa ako rodina na tejto ceste sprevádzať.

Ako pracujeme a čo vás čaká?

Postup

Osloviť nás môžete e-mailom, telefonicky, správou cez Instagram alebo Messenger. Aby sme vám mohli odporučiť odborníčku, je pre nás dôležité vedieť, čo vás trápi, s akým problémom prichádzate. Ak to nedokážete definovať, ponúkame vám úvodné stretnutie, kde budeme hľadať tému, ktorá u vás najviac rezonuje. Pošleme vám e-mail s dôležitými informáciami a po vašom odsúhlasení našich podmienok vás do 4 pracovných dní bude kontaktovať naša odborníčka, s ktorou si dohodnete termín stretnutia. Vnímajte ako na vás konzultantka pôsobí, ako sa cítite. Pokiaľ vás niečo vyrušuje, alebo sa necítite dobre, otvorte túto tému na najbližšom stretnutí.

anastasiia-rozumna-bYJs-ykv2qs-unsplash