Prečo my?

Sme odborníčky s dlhoročnými skúsenostami, našim cieľom je pomôcť vám cítiť sa lepšie. Na nás sa môžete v otázkach duše vždy obrátiť. Sme tu pre vás keď potrebujete poradiť, keď sa potrebujete vyrozprávať, keď túžite vyriešiť vaše menšie trápenia, či vaše dlhodobejšie problémy.

PaedDr. Slavomíra Černáková, autorka projektu Duše naše a poradkyňa

Najradšej počúvam, otváram možnosti, spájam a pomáham zorientovať sa., povzbudzujem v hľadaní vlastnej cesty. Učím, sprevádzam, motivujem, som poradkyňou – pre deti aj pre dospelých, čo ma videlo aj k vytvoreniu metódy Mapa zmeny. 

Trinásť rokov som pôsobila v oblasti ľuských zdrojov, kde som sa venovala hlavne ľuďom, ich rozvoju, spokojnosti, výkonu, potenciálu, talentu. Teší ma, keď s klientmi hľadáme odpovede na otázky ako byť spokojný v práci a preto sa na mňa môžete obrátiť v prípade záujmu o kariérne poradenstvo.

Životná cesta ma doviedla späť k práci, na ktorú som sa počas vysokoškolského štúdia pripravovala – a tak som aktuálne učiteľkou. Kvalifikáciu v odbore Učiteľstvo pre I. stupeň ZŠ som si neskôr rozšírila aj o učiteľstvo psychológie. V poradenstve využívam motivačné rozhovory, prvky arteterapie, muzikoterapie či ergoterapie. Budem rada, keď si na vašu cestu vyberiete mňa a dovolíte mi pomôcť vám.

mapa zmeny

Cítite, že sa potrebujete pohnúť ďalej? Máte sen, ktorý si chcete splniť, ale stále vás niečo brzdí, aby ste začali? Vyskúšajte službu Mapa zmeny so mnou. Môžeme sa strenúť osobne alebo online.

kariérne poradenstvo

Necítite naplnenie v práci? Vyhoreli ste? Túžite zmeniť oblasť pôsobenia? Pomôžem vám osobne či online.

rozvojové poradenstvo

Potrebujete si ujasniť, kde sa v živote nachádzate? Chcete sa naštartovať na zmenu? Máte otázky, na ktoré dlhodobo hľadáte odpoveď Online alebo osobne budeme spolu hľadať odpovede.

Navštívte aj náš Blog

Mgr. Jana Bevilaqua, poradenská psychologička

Psychológiu som si vybrala, lebo som tušila, že chcem pomáhať, liečiť dušu a presvetlovať ju svojím pôsobením. 🌻 

Mám vyštudovanú jednoodborovú psychológiu, bohaté skúsenosti s prácou s klientmi vo veku od 3 do 60 rokov s rôznymi diagnózami a oslabeniami. 

Pracujem dištančnou aj priamou formou, poradenstvom v individuálnom alebo skupinovom vedení klientov. Využívam diagnostiku a arteterapiu. Som absolventkou dlhodobého psychoterapeutického výcviku v Integratívnej psychoterapii realizovanej v Českej republike, ktorej garantom je Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl CSc. Priebežne prispievam psychologickým vstupom do rubriky v Novom čase pre ženy. Pracujem ako koordinátor-psychológ dobrovoľníkov v Bratislave. 

Ak sa rozhodnete ísť do hĺbky a vyberiete si konzultáciu so psychologičkou, budem veľmi rada, ak vložíte do vašu mňa dôveru.

 

psychologické poradenstvo

Hľadáte zmysel života a vnútorných zdrojov? Ste zaseknutí, prežívate životnú krízu v niektorej z oblasti práca, vzťahy, zdravie? Prepadajú vás pocity menejcennosti, trápi vás znížené sebavedomie, neurotické zmýšľanie, obsedantné a kompulzívne správanie? Ste v začarovanom kruhu pri hľadaní a udržaní partnera? Trpíte poruchami príjmu potravy či poruchami spánku? Rada vás na ceste pri riešení budem sprevádzať.

skupinové stretnutie

Skupinové stretnutie je podmienené minimálne 6 účastníkmi. Iba tak sa totiž môže zachovať skupinová dynamika. Skupinové stretnutia vám ušijeme na mieru podľa témy, ktorú si vyberiete. Pri skupinovej forme využívam prvky arteterapie, imaginácie, relaxácie, nácvikov.

online poradňa

Ak máte otázku, podnet alebo sa len chcete podeliť, pozývam vás do našej pravidelnej online poradne. Každý pondelok sa môžete spýtať na to, čo vás trápi, s čím si neviete poradiť. Spolu s mojimi kolegyňami vás rada privítam na našom instagramovom profile @duse_nase.

Andra_Rovnakova

Mgr. Andrea Rovňáková, životná a biznis koučka, mentorka

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. 

koučing

Hľadáte človeka, ktorý vám bude nablízku? Bude vás aktívne počúvať, hľadať s vami cestu k riešeniu problému? Dodám vám odvahu a sebadôveru pustiť sa do nových vecí, cieľov alebo výziev. Môžeme sa stretnúť osobne v Bratislave alebo online.

mentoring

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

kresťanský koučing

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Vždy je ten správny čas začať liečiť svoju dušu

Naši spokojní zákazníci sú toho dôkazom. Zaujíma vás čo o nás povedali? Prečítajte si recenzie.