Prečo my?

Sme odborníčky s dlhoročnými skúsenostami, našim cieľom je pomôcť vám cítiť sa lepšie. Na nás sa môžete v otázkach duše vždy obrátiť. Sme tu pre vás keď potrebujete poradiť, keď sa potrebujete vyrozprávať, keď túžite vyriešiť vaše menšie trápenia, či vaše dlhodobejšie problémy.

PaedDr. Slavomíra Černáková, autorka projektu Duše naše a poradkyňa

Najradšej počúvam, otváram možnosti, spájam a pomáham zorientovať sa., povzbudzujem v hľadaní vlastnej cesty. Učím, sprevádzam, motivujem, som poradkyňou – pre deti aj pre dospelých, čo ma videlo aj k vytvoreniu metódy Mapa zmeny. 

Trinásť rokov som pôsobila v oblasti ľuských zdrojov, kde som sa venovala hlavne ľuďom, ich rozvoju, spokojnosti, výkonu, potenciálu, talentu. Teší ma, keď s klientmi hľadáme odpovede na otázky ako byť spokojný v práci a preto sa na mňa môžete obrátiť v prípade záujmu o kariérne poradenstvo.

Životná cesta ma doviedla späť k práci, na ktorú som sa počas vysokoškolského štúdia pripravovala – a tak som aktuálne učiteľkou, čo bol vždy môj sen. Kvalifikáciu v odbore Učiteľstvo pre I. stupeň ZŠ som si neskôr rozšírila aj o učiteľstvo psychológie. Baví ma robiť viac vecí naraz. Je to najlepšia prevencia pred vyhorením. Budem rada ak vo mňa vložíte svoju dôveru a dovolíte mi pomôcť vám.

mapa zmeny

Cítite, že sa potrebujete pohnúť ďalej? Máte sen, ktorý si chcete splniť, ale stále vás niečo brzdí, aby ste začali? Vyskúšajte službu Mapa zmeny so mnou. Môžeme sa strenúť osobne alebo online.

kariérne poradenstvo

Necítite naplnenie v práci? Vyhoreli ste? Túžite zmeniť oblasť pôsobenia? Pomôžem vám osobne či online.

rozvojové poradenstvo

Potrebujete si ujasniť, kde sa v živote nachádzate? Chcete sa naštartovať na zmenu? Máte otázky, na ktoré dlhodobo hľadáte odpoveď Online alebo osobne budeme spolu hľadať odpovede.

Navštívte aj náš Blog

Mgr. Jana Bevilaqua, poradenská psychologička

Psychológiu som si vybrala, lebo som tušila, že chcem pomáhať, liečiť dušu a presvetlovať ju svojím pôsobením. 🌻 

Mám vyštudovanú jednoodborovú psychológiu, bohaté skúsenosti s prácou s klientmi vo veku od 3 do 60 rokov s rôznymi diagnózami a oslabeniami. 

Pracujem dištančnou aj priamou formou, poradenstvom v individuálnom alebo skupinovom vedení klientov. Využívam diagnostiku a arteterapiu. Som absolventkou dlhodobého psychoterapeutického výcviku v Integratívnej psychoterapii realizovanej v Českej republike, ktorej garantom je Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl CSc. Priebežne prispievam psychologickým vstupom do rubriky v Novom čase pre ženy. Pracujem ako koordinátor-psychológ dobrovoľníkov v Bratislave. 

Ak sa rozhodnete ísť do hĺbky a vyberiete si konzultáciu so psychologičkou, budem veľmi rada, ak vložíte do vašu mňa dôveru.

 

osobné konzultácie

Túžite udržiavať vaše emocionálne zdravie v dobrej kondícii? Trápi vás niečo a znemožňuje vám to prežívať váš každodenný život pokojne? Budem rada, ak vložíte vašu dôveru vo mňa. Osobné stretnutia sú možné v Bratislave.

konzultácie online

Cítite, že potrebujete konzultáciu s odborníkom aj v súčasnej situácii, kedy sa nemôžeme stretávať osobne: Nachádzate sa vo vzdialenom meste alebo v zahraničí? Práve pre vás sú tu konzultácie online. Cez vybranú aplikáciu sa s vami spojíme a v pohodlí vášho domova či v inom bezpečnom prostredí sa budeme venovať tomu, čo vás trápi.

pondelková poradňa

Máte otázku z oblasti duše? Potrebujete odpoveď od odborníka? Vyskúšajte našu poradňu na Instagrame. Otázky môžete položiť každý pondelok v našich Instastories.

Vždy je ten správny čas začať liečiť svoju dušu

Naši spokojní zákazníci sú toho dôkazom. Zaujíma vás čo o nás povedali? Prečítajte si recenzie.